Navigation Menu

Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları ve Feragatname

Gürkök Bilişim Ltd. Şti. («Gürkök») şirketinin sahibi olduğu www.tercumeburosutanitim.com («İnternet Sitesi») sitesine sağlanan her türlü erişim ve sitenin kullanımı, bu hükümler («Kullanım Koşulları») doğrultusunda gerçekleşecektir. Gürkök, bu Kullanım koşullarını dilediği vakit, önceden bildirmeksizin, değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. İnternet Sitesini ziyaret ederek kullanıcı («Kullanıcı») bu Kullanım Koşullarını kabul etmiş sayılır.

Sorumluluk Reddi

Bu İnternet Sitesi ve örn., okuduğunuz veya gördüğünüz her türlü içeriği yalnızca bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. Gürkök, bu İnternet Sitesinde yer alan bilgilerin doğru ve güncel olması konusunda büyük bir özen göstermektedir. Ancak; İnternet Sitesi, sitede yer alan şirketler, bunların hizmet kalitesi veya aldığınız ya da alacağınız hizmetlere ilişkin herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Yani hususi olarak; İnternet Sitesi ve sunulan bilgilerin veya bağlantı verdiği içeriklerin kesinliği, eksiksizliği, yasalara uygunluğu, güncelliği, kullanılabilirliği veya doğruluğu ile ilgili herhangi bir sorumluluk üstlenmemektedir. Gürkök, İnternet Sitesinde yer alan eskimiş bilgileri kaldırmakla, güncellemekle veya düzeltmekle yükümlü değildir. Ayrıca, bu İnternet Sitesinde yer alan bilgileri dilediği vakit, önceden bildirmeksizin herhangi diğer bir şekilde düzenleme hakkını saklı tutar.

Üçüncü Taraf Bağlantıları

www.tercumeburosutanitim.com, üçüncü taraf internet sitelerine bağlantılar içerebilir. Üçüncü tarafların internet siteleri veya bunların içeriği şirketimiz kontrolü altında bulunmadığı gibi, bu internet sitelerinin veya içeriklerinin yasalara uygunluğu, doğruluğu, kullanılabilirliği, güncelliği veya eksiksizliği konuları ile ilgili kesinlikle sorumluluk üstlenmemektedir.

Fikri Mülkiyet Hakları

Bu İnternet Sitesinin içeriği, yani burada yer verilen görseller, videolar, görsel ve kelime şeklindeki markalar, beyan logoları, grafik sanat öğeleri, basın bültenleri ve diğer bilgiler, yürürlükteki telif hakları ve fikri mülkiyet hakları ile ile ilgili diğer yasalar kapsamında korunmaktadır. Gürkök Bilişim Ltd. Şti’nin açık yazılı izni olmadıkça; bu İnternet Sitesinin içeriğinin veya tasarımının kısmen veya bütün olarak çoğaltılması, aktarılması veya başka bir şekilde kullanılması yasaktır.

Geçerli Hukuk

Bu İnternet Sitesinin kullanımıyla veya bununla bağlantılı olarak doğan tüm anlaşmazlıklar, T.C. yasalarına tabidir ve yalnızca Gürkök Bilişim Ltd. Şti.’nin merkezinin bulunduğu Ankara mahkemeleri tarafından çözüme kavuşturulabilir.

Ağustos 2016